18/05/2022

Първият турнир по футбол за Купата на „Мтел” ще бъде в Сливен

Сливен ще бъде домакин на първия детски футболен турнир за Купата на „Мтел”. Проявата ще се проведе на 5 и 6 юни на стадион „Хаджи Димитър”.
Турнирът е част от Националната програма „Децата и футболът” и се организира от Асоциацията на българските футболисти и Българския футболен съюз. Турнирът е първият от поредицата за Купата на „Мтел“, като следващите два ще бъдат в Бургас и Пловдив.
Отборите са съставени от деца на възраст до 12 години.

В Сливен ще участват:

1.   ОФК „Сливен – 2000” Сливен

2.   ФК „Рома” – Тополчане

3.   ФК „Хаджи Димитър” – Сливен

4.   ФК „Надежда” – Сливен

5.   ФК „Йоанна”

6.   ОФК „Ямбол – 2004” – Ямбол

7.   ФК „Бакаджик” – Чарган

8.   ОФК „Елхово” – Елхово

Благодарение на генералния спонсор Мтел всички отбори и млади футболисти ще получат пълна футболна екипировка, футболни топки и индивидуални награди.

Ще бъдат отличени най-добър вратар, най-добър защитник, най-добър полузащитник,най-добър нападател, голмайстор, най-техничен състезател, най-полезен състезател, най-добър състезател на турнира, както и най-добър треньор.

Финалът на първия турнир в Сливен е на 6 юни от 11.30 ч., а награждаването на победителите и закриването на проявата са с начален час 12.30.

Програмата:

                     І група                                                           ІІ група

1. ОФК „Сливен – 2000” Сливен                1. ФК „Йоанна” – Сливен

2. ФК „Рома” – Тополчане                           2.ОФК „Ямбол – 2004” – Ямбол

3. ФК „Надежда” – Сливен                           3.ФК „Бакаджик” – Чарган

4. ФК „Хаджи Димитър” – Сливен               4. ОФК „Елхово” – Елхово

Мачовете ще се играят на :А терен   – Източен и Б терен – Южен терен

Бергер : 1 – 4 ; 2 – 3 ;

                   А терен   – 05.06.2014 год.

                 Среща

       Час

         Резултат

1.

          ОФК „Сливен – 2000” – ФК „Хаджи Димитър”        

       08.30 ч.

 

               Б терен – 05.06.2014 год.

       Среща

       Час

         Резултат

1.

            ФК „Рома” – ФК „Надежда”

       08.30 ч.

 

                 А терен   – 05.06.2014 год.

       Среща

       Час

         Резултат

1.

           ФК „Йоанна” – ОФК „Елхово”

       09.30 ч.

 

               Б терен – 05.06.2014 год.

       Среща

       Час

         Резултат

1.

     ОФК „Ямбол – 2004” – ФК „Бакаджик”

       09.30 ч.

 

              

          

             А терен   – 05.06.2014 год.

Среща

Час

Резултат

1.

Победителят от І гр. А – Победителят отІ гр. Б

10.30 ч.

 

         Б терен – 05.06.2014 год.

Среща

Час

Резултат

1.

Загубилите от І гр. А – Загубилите от І гр. Б

10.30 ч.

 

А терен   – 05.06.2014 год.

Среща

Час

Резултат

1.

Победителят от ІІ гр. А –Победителят от ІІ гр. Б

11.30 ч.

 

         Б терен – 05.06.2014 год.

Среща

Час

Резултат

1.

Загубилите от ІІ гр. А – Загубилите от ІІ гр. Б

10.30 ч.

 

За 7 – 8 място – А терен – 06.06.2014 год.

Среща

Час

Резултат

1.

 

09.30 ч.

 

За 5 – 6 място – Б терен – 06.06.2014 год.

Среща

Час

Резултат

1.

 

09.30 ч.

 

                         За 3 – 4 място – А терен -06.06.2014 год.

Среща

Час

Резултат

1.

 

10.30 ч.

 

                         За 1 – 2 място – Централен терен – 06.06.2014 год.

Среща

Час

Резултат

1.

 

11.30 ч.

 

Facebook Comments